Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !
fot. R.Nadaj
fot. R.Nadaj

Akt oskarżenia za napaść na ratowników: Wyzywała, uderzyła w twarz...

11.02.2017 14:42:59

Do ciechanowskiego sądu trafił akt oskarżenia przeciwko mieszkance gminy Regimin, która była agresywna wobec załogi pogotowia ratunkowego. Jednego z mężczyzn uderzyła w twarz i kopnęła w kolano, a drugiego szarpała. Obu wyzywała od „morderców”.

Zawiadomienie złożył jeden z ciechanowskich ratowników medycznych. Opowiada, że pogotowie otrzymało wezwanie do nieprzytomnego 25-latka, leżącego przy drodze w Klicach w gminie Regimin. Badający mężczyznę ratownik nie mógł nawiązać z nim kontaktu słownego, przy czym stwierdził, że wyraźnie czuć od niego zapach alkoholu.

- Stwierdzenie tego faktu najwyraźniej nie spodobało się jego rówieśniczce, która wezwała pogotowie, bo zaczęła nas wyzywać wulgarnymi słowami. Pod naszym adresem padł też zarzut zabicia jej ojca. Szarpała mnie za rękaw koszuli i za służbową kamizelkę. Nie reagowała na moje wezwanie do opamiętania się i nieprzeszkadzania. Kolega zareagował skutecznie, odsuwając panią na bok. Nie przerywając ubliżania i wykrzykując „morderca”, „mordercy, zabiliście mojego ojca”, oddaliła się z pola na główną drogę, gdzie był zaparkowany ambulans – relacjonuje ratownik medyczny.

Cały artykuł w TC z 14 lutego br.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...