Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Elektroniczne wersje bieżących i niektórych archiwalnych wydań "Tygodnika" dostępne są na portalu eprasa.pl

Włamał się do przedszkola

16.02.2017 12:39:41

20-latek, który włamał się do jednego z płońskich przedszkoli został zatrzymany przez policjantów z patrolu na gorącym uczynku. Jego łupem padły 2 telefony komórkowe i 3 tubki maści dla dzieci. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

- W miniony wtorek w nocy płoński dyżurny otrzymał zgłoszenie o włamaniu do budynku jednego z przedszkoli na terenie Płońska. W przeciągu zaledwie liku minut na miejscu już byli policjanci – poinformowała mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska w Komendy Powiatowej Policji. - Funkcjonariusze zauważyli wybitą szybę w jednym z okien, a wewnątrz budynku młodego mężczyznę . Na widok mundurowych, włamywacz próbował uciekać, jednak szybko i skutecznie został obezwładniony. Jak się okazało był to 20-letni mieszkaniec Płońska. W czasie sprawdzania jego odzieży policjanci znaleźli skradzione 2 telefony komórkowe i… 3 tubki maści dla dzieci. Włamywacz został zatrzymany w policyjnym areszcie. Badanie na trzeźwość wskazało u niego prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Skradzione mienie przekazano właścicielce.

20-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia i kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Emeryt, gdy na dworze, potem w domu wszystko może

    Fot. Krzysztof Kowalski Zobacz galerie...

  • Przełaje po płaskim

    Na obiektach stadionu miejskiego rozegrano mistrzostwa powiatu ciechanowskiego w biegach przełajowych. Zawody zaliczane są do Igrzysk Młodzieży Szkolnej i były jednocześnie eliminacjami do mistrzostw rejonowych. Zobacz galerie...

  • Wystawa "Wielkanoc na Mazowszu" w MWM w Sierpcu

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...