Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 20 maja 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Wyrok po nocnej awanturze i bijatyce. Sąsiadów się nie wybiera

20.04.2017 16:38:42

Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim surowo ukarał cztery osoby, które ponad dwa lata temu zakłócały nocny wypoczynek lokatorów jednego z bloków. Doszło wtedy nie tylko do słownych utarczek, ale także do rękoczynów i straszenia podpaleniem mieszkania.

Młoda kobieta oraz jej partner od 1,5 roku wynajmowali mieszkanie w Nowym Dworze Mazowieckim na drugim piętrze jednego z bloków. 7 stycznia 2015 r. około godziny 22.00 zaprosiła do mieszkania znajomych oraz brata. Wszyscy wspólnie słuchali muzyki, głośno rozmawiali i - oprócz jednej osoby - pili alkohol. Odgłosy imprezy słychać było w mieszkaniach sąsiadów. Z tego powodu jedna z lokatorek zadzwoniła na policję i zgłosiła zakłócanie ciszy nocnej, w wyniku czego uczestnicy spotkania towarzyskiego na pewien czas się uciszyli.

Około godziny 3.30 ponownie jednak zaczęli hałasować, co znowu obudziło sąsiadów z pierwszego i trzeciego piętra. W tym czasie dwoje gości zakończyło swój udział w imprezie. Gdy wyszli na antresolę, sąsiadka z pierwszego piętra, stojąc na balkonie, zwróciła im uwagę, żeby zachowywali się ciszej. Obie pary zaczęły się kłócić, a wtedy właścicielka mieszkania, w którym odbywała się impreza, także wyszła na balkon i krzyczała, że nie życzy sobie, aby wyzywano jej znajomych. Powiedziała, że jeśli sąsiadka ma zastrzeżenia do ich zachowania, niech przyjdzie na górę wyjaśnić sprawę. Gdy wszyscy spotkali się na korytarzu, doszło do awantury. Była ona początkiem zdarzenia, które znalazło finał w sądzie.

Cały artykuł w aktualnym wydaniu TC

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz