Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !
fot. I.Koba
fot. I.Koba

Liber Mazovia: „Dzieje Pułtuska” – najlepszą książką 2016 roku

27.04.2017 16:21:46

Kapituła konkursu Liber Mazovia wybrała najlepszą regionalną książkę wydaną w 2016 roku. Zostały nią „Dzieje Pułtuska – tom I do 1795 roku” – pierwsza monografia miasta nad Narwią pod redakcją naukową Henryka Samsonowicza i Radosława Lolo.

Wydawcą jest Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, a do wydania monografii przyczynił się samorząd gminy Pułtusk.

W tegorocznej VII edycji konkursu „Mazowiecka książka roku” książki oceniało powołane przez redaktora naczelnego „TC” Ryszarda Maruta jury, pod jego przewodnictwem, złożone z dziennikarzy i bibliotekarzy. Członkowie kapituły konkursu za najciekawszą, najbardziej wartościową książkę regionalną 2016 roku uznali „Dzieje Pułtuska – tom I do 1795 roku”.

Więcej na ten temat w aktualnym numerze TC

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...