Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !
fot. R. Nadaj
fot. R. Nadaj

Posłowie PiS na sali rozpraw

30.04.2017 16:50:11

25 kwietnia zwaśnieni posłowie PiS spotkali się w Sądzie Okręgowym w Płocku. Robert Kołakowski oskarża Annę Cicholską o to, że w kampanii wyborczej zamieszczała pod jego adresem obraźliwe wpisy.Złożył przeciwko niej pozew o ochronę dóbr osobistych.

Poprzednia rozprawa nie odbyła się, bo nie dojechał mecenas posła Kołakowskiego Krzysztof Kitajgrodzki. Tym razem wszyscy byli w komplecie. Oskarżaną o dokonywanie wpisów Annę Cicholską reprezentuje mecenas Piotr Trocha.

O ugodowym załatwieniu sporu nie było mowy. Strony już na wstępie podtrzymały swoje stanowiska!

Stawiło się kilkoro świadków, z których większość stanowili ciechanowscy radni - Leszek Goździewski, Stanisław Talarek, Barbara Kornatowska i Bogumiła Rybacka.

Zeznania złożył również, choć mógł odmówić ich składania ze względu na bliskie pokrewieństwo, Łukasz Cicholski, syn pani poseł.

Między stronami sporu widać było duże emocje. Sędzia stanowczo powiedziała, że nie chce wysłuchiwać animozji i kłótni obu strony. Bez lokalnej polityki jednak się nie obyło.

RN

Relacja w najbliższym wydaniu TC - 2 maja

(Dziennikarz "TC" jako jedyny przedstawiciel mediów był obecny na sali rozpraw).

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...