Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 24 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !
fot. Starostwo Powiatowe
fot. Starostwo Powiatowe

Biskup w Żurominie: Spotkanie z chorymi i młodzieżą

29.04.2017 14:19:34

Z wizytą duszpasterską przybył do Żuromina bp Mirosław Milewski. Spotkał się z młodzieżą, przedstawicielami władzy i pacjentami szpitala. Młodzieży życzył, by mądrze stawiała fundament i budowała konstrukcję swojego życia.

W harmonogramie wizyty biskupa znalazła się m.in. wizyta w Warsztatach Terapii Zajęciowej oraz u pensjonariuszy Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Żurominie. Potem odwiedził też tutejszy szpital, gdzie odbyło się poświęcenie wyremontowanej kaplicy Jezusa Miłosiernego, która jest wotum wdzięczności społeczności żuromińskiej za nadzwyczajny jubileuszowy Rok Miłosierdzia. W uroczystości wzięli udział hospitalizowani w szpitalu chorzy wraz z personelem i dyrektorem lecznicy.


Cały artykuł w TC z 2 maja br.

autor: AO

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...