Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 17 lutego 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!
fot. KPP
fot. KPP

W powiecie makowskim giną ludzie. Poszukiwani odnalezieni martwi

03.05.2017 12:39:41

Dwaj mężczyźni: 87- i 64-latek, których zaginięcie zgłosili bliscy, zostali odnalezieni przez policję. Obaj nie żyli. Trwają poszukiwania 45-letniego Andrzeja Augustyniaka z Budzyna, ostatni raz widzianego przez rodzinę pod koniec lutego.

Marian Gostkowski z Gierwat (gm. Młynarze) wyszedł z domu 1 stycznia. Był widziany w miejscowości Ochenki. Jego zaginięcie rodzina zgłosiła 7 stycznia. Zaniepokoiła się dopiero po kilku dniach, ponieważ już wcześniej 87-latkowi zdarzało się nie wracać do domu przez dłuższy czas. W poszukiwania zaangażowani byli policjanci z Różana, strażacy z KPPSP w Makowie, ponad stu strażaków ochotników z okolicznych jednostek, a nawet myśliwi z tamtejszego koła łowieckiego. Niestety już na początku akcji intensywne opady śniegu sprawiły, że psom, które ściągnięto z Warszawy, trudno było znaleźć trop.

oszukujących wspierała również jednostka straży pożarnej SGRW-N Warszawa 5, która przy użyciu sonaru podlodowego przeszukała okoliczne zbiorniki wodne. Bezskutecznie. Niska temperatura i śnieg utrudniały działania ludziom i psom.

Więcej w TC z 2 maja br.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz