Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 21 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Dla niepełnosprawnego Filipa Wesołowskiego: Pobiegną przez 48 godzin

13.05.2017 10:39:41

Za każdy przebiegnięty kilometr sponsor zapłaci 1 zł. Fundusze zostaną przekazane na rzecz Filipa Wesołowskiego. Każdy może pomóc chłopcu, wrzucając pieniądze do puszek Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, znajdujących się w biurze zawodów.

Filip Wesołowski ma 7 lat. Pisaliśmy już o nim. Urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową w odcinku lędźwiowo-krzyżowym i wodogłowiem. Jest pogodnym dzieckiem, ale potrzebuje profesjonalnej diagnostyki i rehabilitacji. To zaś sporo kosztuje.

Sztafeta potrwa dwie doby. Przebiegać będzie w sąsiedztwie miejskiej pętli w Ciechanowie. Bieg rozpocznie się w piątek, 19 maja, o godz. 18.00. Uczestnicy mogą już zapisywać się przez internet na przynajmniej jedno 12-kilometrowe okrążenie. Formularz, który trzeba wypełnić, dostępny jest na stronie internetowej www.mazoviaproactiv.pl

Jak informuje Renata Jeziółkowska, rzeczniczka ciechanowskiego ratusza, start, meta, biuro sztafety i strefa zmian znajdować się będą na terenie parkingu sklepu Carrefour Market przy ul. Armii Krajowej 24. Uczestnikiem biegu może być każda pełnoletnia osoba.

Więcej w TC z 16 maja br.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz