Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !
fot. OSP Nowy Dwór
fot. OSP Nowy Dwór

Strażaków przygniotło drzewo

15.07.2017 14:13:54

Dwaj strażacy - 19-latek i jego 37-letni kolega - z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Dworze usuwali drzewo znajdujące się przy ul. Słowackiego, tuż obok bramy cmentarza, które zagrażało przechodniom i kierowcom. W pewnym momencie drzewo przewróciło się i przygniotło obu druhów.

– Całe zdarzenie mogło skończyć się tragicznie, ale koledzy zdążyli odskoczyć. Gdyby nie szybka reakcja i ewakuacja poszkodowanych wypadek mógłby się zakończyć poważnymi obrażeniami albo nawet śmiercią któregoś ze strażaków – mówi prezes OSP w Nowym Dworze Andrzej Bogdański. Mimo tego że strażacy byli odpowiednio zabezpieczeni, pracowali w specjalnych ubraniach i hełmach, doznali poważnych obrażeń. Jeden trafił do Szpitala Bielańskiego z uszkodzonym kręgosłupem oraz urazem kostki. Czeka tam na operację. Natomiast drugi został uderzony w głowę i szyję, ale jego obrażenia nie były dotkliwe. Został jednak przez jeden dzień na obserwacji w lokalnej lecznicy.


Więcej w TC z 18 lipca br.

autor: koz.

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

 • uważny, 2017-07-17 16:51:08
  To jak było w końcu
  To przygniotło czy zdążyli odskoczyć?

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

  Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

 • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

  Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

 • LKS Matsogi wciąż zachwyca

  Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...