Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 19 lipca 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!
fot. vectra
fot. vectra

Specjalna oferta Vectry dla mieszkańców Ciechanowa

03.08.2017 16:10:03

Vectra – jeden z największych telekomunikacyjnych operatorów kablowych w Polsce – zawitała właśnie do Ciechanowa. Na początku mieszkańcy SM "Zamek" i "Mazowsze" otrzymają nowoczesne usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu, telewizji HD oraz telefonii komórkowej i stacjonarnej. Vectra to nowoczesny operator posiadający rozbudowaną infrastrukturę, dzięki której usługi wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością.

Dodatkowo, znakomita relacja bogatej zawartości pakietów do ich ceny sprawia, że oferta Vectry jest wysoce atrakcyjna wobec propozycji innych operatorów. Telewizja cyfrowa, superszybki internet stacjonarny i mobilny oraz telefonia stacjonarna i mobilna w technologii LTE to podstawowa oferta Vectry. Jednocześnie dostępnych jest szereg usług dodatkowych, np. HBO GO, FilmBox Live czy serwis muzyczny GO ON. Rynkowym wyróżnikiem jest TV Online - bezpłatna usługa Vectry, która umożliwia oglądanie programów telewizyjnych na komputerze i urządzeniach mobilnych w dowolnym miejscu z zasięgiem internetu Szczegóły oferty można poznać w Salonie Firmowym Vectry przy ul. Batalionów Chłopskich 15, otwartym w godzinach 9:00-17:00. Dla wszystkich nowych klientów Vectra przygotowała specjalną propozycję na powitanie - telewizyjny pakiet Złoty (159 kanałów cyfrowych, w tym 56 HD) oraz dostęp do internetu o prędkości 50 Mb/s – łącznie za 49,90 zł.

Oprócz Salonu Firmowego Vectra oferuje wiele innych form kontaktu: infolinia 601 601 601 oraz narzędzia elektroniczne, takie jak e-mail oraz strona internetowa www.vectra.pl. Na stronie ebok.vectra.pl działa wygodna Strefa Klienta, która umożliwia m.in. samodzielne zarządzanie posiadanymi usługami i kontrolę opłat. W przypadku niektórych akcji promocyjnych, mieszkania klientów odwiedzają przedstawiciele handlowi Vectry. Tak będzie również na dwóch osiedlach Ciechanowa, na których Vectra rozpoczyna świadczenie usług. Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty na powitanie !
Materiał nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 K.c., a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 K.c. Materiał dotyczy promocji pakietu Złoty HD 159 kanałów z TV Online + Internet 50 Mb skierowanej wyłącznie do nowych Klientów. Okres Zobowiązania wynosi 24 miesiące. Ceny Usług zawierają opłatę abonamentową oraz – w przypadku Usługi Telewizyjnej – opłatę powiązaną za udostępnienie sprzętu abonenckiego. Korzystanie z Usługi Telewizji Mobilnej wymaga dostępu do usługi Internetu. Ceny Usługi Internetu stacjonarnego zawierają rabaty (dwa rabaty po 5 zł każdy, łącznie maksymalnie 10 zł miesięcznie), jakie Abonent może uzyskać w zamian za udzielenie zgód marketingowych oraz/lub za e-Fakturę. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 0 zł. Materiał nie zawiera pełnej informacji o szczegółowych warunkach świadczenia usług i ich dostępności (w szczególności takich jak: okres obowiązywania promocji, zasięg terytorialny oraz warunki, zakres i okresy stosowanych upustów cenowych i cen promocyjnych). Informacje te dostępne są w Regulaminie Promocji Z2017L Ciechanów24, w Biurze Obsługi Klienta w Ciechanowie, ul. Batalionów Chłopskich 15. Wskazana ilość programów zawiera programy gwarantowane i niegwarantowane, których zestawienie znajduje się na stronie www.vectra.pl (na dzień 1.07.2017 r.).

autor: Materiał promocyjny Vectra

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz