Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

3,5-latek wszedł na gwoździe w sali zabaw

25.08.2017 00:00:00

W jednej z nowo otwartych sal zabaw dla dzieci w Nowym Dworze dziecko wbiło stopę w wystające z podłogi gwoździe. Matka sama zawiozła chłopczyka na pogotowie, gdzie założono opatrunek. Twierdzi, że od właścicieli nie usłyszała słowa przepraszam, tylko informację, że powinna pilnować syna.

Sprawę zgłosiła lokalnej policji, ale ta nie prowadzi żadnego postępowania. Zgodnie z regulaminem, obsługa i właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za urazy młodych klientów. Sprawą zajmie się juz Rzecznik Praw Dziecka. 

Wystarczyła inna postawa

Natalia Ziułkowska pojechała z synem do sali zabaw w dniu jej otwarcia. Relacjonuje, że przebywało tam około setki osób. Jej syn, jak pozostałe dzieci korzystał ze zjeżdżalni i bawił się w piłeczkach. Ona bezpośrednio nie przebywała przy dziecku. Jej zdaniem było ciasno. Na konstrukcji, gdzie doszło do zranienia nogi przebywały inne matki. Nagle usłyszała płacz i krzyk syna, który przybiegł do niej i pokazał nogę.

Więcej we wtorkowym wydaniu "Tygodnika...".

autor: K.Kozłowska

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...