Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

Piesi uciekają przed ciężarówkami

23.09.2017 10:45:00

W Nasielsku od kilku tygodni obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. Remontowany jest most na ul. Kościuszki. Przebudowywana jest także przeprawa na drodze numer 571 w Starych Pieścirogach. Z kolei na wylotówce do Płońska stanie niebawem nowe rondo. Blokada głównej ulicy Kościuszki przebiegającej przez Nasielsk i trwające inwestycje spowodowały poważne ograniczenia dla lokalnego ruchu, zwłaszcza dla tirów.

Wprowadzone objazdy, zdaniem ludzi, pozostawiają sobie wiele do życzenia. Mają dość tirów przed którymi muszą uciekać i hałasu pod oknami. Zapowiada się, że będzie tak do końca roku, a niedługo może być jeszcze gorzej.

Nie patrzą na znaki
Ciężarówki powinny korzystać z objazdów drogami krajowymi, ale okazuje się, że nie każdy kierowca stosuje się do nowego oznakowania. Mieszkańcy z ul. Cmentarnej, Folwark oraz Żwirki i Wigury apelują o zwiększenie patroli i interwencje władz gminy. Mimo zakazów, codziennie przejeżdżają tamtędy tiry. Przy wymijaniu piesi muszą uciekać z chodnika.
Więcej w najnowszym numerze "Tygodnika Mazowieckiego".

autor: K. Kozłowska

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...