Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 24 września 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Remont Sońskiej... trwa

02.10.2017 14:10:32

Dobiega końca rozpoczęta na przełomie lutego i marca modernizacja ul. Sońskiej w Ciechanowie. Przedsiębiorstwu Budowy Dróg i Mostów z Mińska Mazowieckiego nie udało się jednak jej remontu wykonać w przewidzianym terminie – do końca września tego roku.

 Ulica o długości ok. 2.100 metrów, choć należy do dróg powiatowych, ma duże znaczenie także dla miasta – będąc przedłużeniem ul. Płońskiej łączy bowiem centrum Ciechanowa z kąpieliskiem na Krubinie. Remont zakłada odwodnienie i poszerzenie jezdni – z 6 do 7 metrów - oraz ułożenie nowej nawierzchni. Po lewej stronie ulicy (patrząc od strony Ciechanowa w kierunku Sońska) zrobiona zostanie ścieżka rowerowa, a po obydwu stronach jezdni będą chodniki dla pieszych.

 KK

autor: red

Komentarze Internautów (2)dodaj komentarz

  • Astarte, 2017-10-02 19:30:02
    Jaki koniec?
    Jeżdżę Sońską parę razy dziennie i nie wiem skąd redaktor ma takie informacje? Bo jeśli z ratusza to zapraszam na plac budowy! Pomiędzy Orlenem a skrzyżowaniem z Krubińską można przyjąć że droga nie istnieje, a reszta jest tak rozkopana że z miłą chęcią rachunek za naprawę auta wystawię miastu
  • Roman, 2017-10-03 08:01:25
    fatalny projekt
    Ścieżka po lewej - kąpielisko po prawej = rowery przez jezdnię ! Parking po krzakach czy zawęzi jezdnie ? Co za idiota tak wymyślił ??!!!