Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 25 września 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!
fot. Paw
fot. Paw

Sesja RM w Płońsku: Opozycja o nagrodach dyrektora

04.10.2017 12:15:01

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej na cenzurowanym znalazł się Waldemar Kunicki, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku. Opozycja przypomniała o wysokich premiach dyrektora (rokrocznie od 2012 r. wynosiły od 9 do 13 tys. zł), których nie otrzymują dyrektorzy innych placówek w Płońsku.

Zjednoczona Płońska Prawica podważa też dotychczasową pracę dyrektora oraz brak pomysłu na rozwój sportu w mieście. Głos zabrał radny Marcin Kośmider.

- Dyrektor MCSiR Waldemar Kunicki dostaje największe premie finansowe od burmistrza Pietrasika. W latach 2012 – 2016 była to kwota w wysokości 58.600 złotych. Jest to suma dużo większa niż premie wszystkich innych dyrektorów i kierowników miejskich instytucji. Poza działalnością kilku pasjonatów sport w Płońsku nie istnieje. Zaangażowanie MCSiR stoi na żenująco niskim poziomie. Bezradność i stagnacja są najlepszymi słowami opisującymi to, co się wyrabia w płońskim sporcie - mówił radny Marcin Kośmider. Dodajmy, że nie po raz pierwszy radni zgłaszali zastrzeżenia dotyczące pracy dyrektora. Ten jednak poprzednio nie zabierał głosu na sesjach aż do tej ostatniej wrześniowej.

Cały artykuł w TC z 3 listopada br.

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz