Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 23 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !
fot. IK
fot. IK

Dzień Edukacji Narodowej w regionie

13.10.2017 18:27:13

Mają apetyt na edukację Złotymi, Srebrnymi i Brązowymi Krzyżami Zasługi, Medalami za Długoletnią Służbę i Medalami Edukacji Komisji Narodowej zostało odznaczonych ponad 100 przedstawicieli oświaty z powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, płońskiego, pułtuskiego i żuromińskiego.

Dodatkowo 4 osoby otrzymały nagrody Ministra Edukacji Narodowej, a 6 osób nagrody Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowała 13 października – trzeci rok z kolei – w Oranżerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze Delegatura w Ciechanowie Kuratorium Oświaty w Warszawie. Pobyt w Opinogórze umilił mającym apetyt na edukację nauczycielom z regionu chór ze Szkoły Podstawowej w Opinogórze Górnej pod kierunkiem Elżbiety Grzejdy. IK Cała relacja oraz nazwiska odznaczonych i nagrodzonych w "TC".

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...