Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 23 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !
fot. R.Nadaj
fot. R.Nadaj

Liderzy inwestycji: Ciechanów na piątkę

20.10.2017 18:26:17

Kto najwięcej inwestuje, kto awansował, a kto spadł na niższą pozycję? Na te pytania pomaga odpowiedzieć opublikowany w piśmie samorządu terytorialnego „Wspólnota” ranking wydatków inwestycyjnych samorządów w latach 2014-2016 pod nazwą „Liderzy inwestycji”.

Ciechanów znalazł się w pierwszej dziesiątce miast powiatowych w kraju, zajmując piątą pozycję.

- Będzie tylko lepiej, bo ten rok jest rekordowy w historii pod względem nakładów inwestycyjnych – skomentował wynik rankingu prezydent Krzysztof Kosiński.

W mieście rozpoczęto m.in. budowę hali targowej, wokół dworca PKP powstaje parking na ponad dwieście samochodów, na ukończeniu jest budowa profesjonalnej bieżni lekkoatletycznej oraz budowa ulicy Sońskiej i modernizacja ul. Sienkiewicza. W zeszłym roku oddano łączniki pomiędzy ul. Powstańców Wielkopolskich a pętlą, powstał też nowoczesny kompleks sportowy przy ul. 17 Stycznia.

- Do tego szereg małych, ale znaczących inwestycji, jak chociażby rewitalizacja kąpieliska Krubin czy zmodernizowany już pasaż Konopnickiej – mówi Kosiński.

Cały artykuł w TC z 24 października br.

autor: KaK, IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...