Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 24 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

Znaleziono ciało zaginionego 74-latka z Płońska

27.10.2017 10:06:22

- Wczoraj po południu otrzymaliśmy zgłoszenie, że w miejscowości Brody przy polu gorczycy mieszkaniec tej miejscowości w czasie prac polowych zauważył zwłoki ludzkie – poinformowała mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

- Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy policji okazało się, że znalezione ciało najprawdopodobniej należy do zaginionego w dniu 15 października br., 74-letniego mieszkańca Płońska Waldemara Staniaszka.

Ciało mężczyzny znajdowało się z dala od zabudowań, w odległości ponad 100 metrów od trasy, w miejscu porośniętym uprawą i drzewami, niewidocznym dla ludzi.
Członek rodziny zaginionego mężczyzny rozpoznał potwierdził przypuszczenia policji. To było ciało Waldemara Staniaszaka.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płońsku.

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...