Tygodnik Ciechanowski

Środa, 22 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !
fot. KPP Płońsk
fot. KPP Płońsk

Niebezpiecznie pod Kraszewem

29.10.2017 14:31:28

28 października rano pod Kraszewem wywrócił się ford transit, w którym przewożone były dwie krowy. Auto zjechało na przeciwną stronę jezdni, wpadło do rowu i przewróciło się. Kierowcy i zwierzętom nic poważnego się nie stało. Chwilę później doszło do kolejnego zdarzenia.

Przewożący bydło kierowca z powiatu rawskiego (województwo łódzkie), przecinając podwójną linię ciągłą, zjechał z drogi na wysokości lasu w Kraszewie. Dobrze, że w tym czasie nie nadjechał z przeciwka inny pojazd.

Dostawcze auto z rowu wyciągali strażacy, a w tym czasie odbywał się ruch wahadłowy, więc utworzył się korek. Gdy zatrzymał się kierowca fiata z powiatu płońskiego, uderzył w niego seat ibiza na ciechanowskich numerach rejestracyjnych.

Cały artykuł w TC z 31 października br.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...