Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 21 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !
fot. K.Kowalski
fot. K.Kowalski

W Zespole Szkół Technicznych w Ciechanowie o alkoholizmie bez frazesów

28.10.2017 12:14:31

Mieszkająca w Ciechanowie Joanna Sawicka o alkoholizmie wie bardzo dużo. Sama przez wiele lat „ostro piła” i niewiele brakowało, a z powodu swego nałogu przeniosłaby się na tamten świat. Nie kryje, że jako człowiek upadła bardzo nisko, że „sięgnęła najgorszego dna”.

O sobie mówi, że jest dorosłym dzieckiem alkoholika i osobą, która była uzależniona od alkoholu. Nie pije od prawie 5 lat.

Swoje dramatyczne przeżycia spisała w 90-stronicowej książce pod tytułem „Gen grzechu”. Kilka miesięcy temu książka została wydana – w nakładzie 200 sztuk - przez związane z ciechanowskim samorządem miejskim Biuro Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień.

W poniedziałek, 23 października, pani Joanna odwiedziła Zespół Szkół Technicznych w Ciechanowie, gdzie spotkała się z dwoma grupami uczniów technikum.

Cały artykuł w TC z 31 października br.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...

  • Europejskie Dni Pracodawców w Żurominie

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Smutne pożegnanie piłkarskiej jesieni

    Fot.RM Zobacz galerie...