Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 17 grudnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!
fot. EJ
fot. EJ

16-letni Mateusz Majkowski z Pierzchał: Pobili mnie, a policjantka nie potraktowała tego poważnie

28.10.2017 10:55:19

Piątek, 20 października okazał się wyjątkowo nieprzyjemny dla Mateusza Majkowskiego z Piechrzał (gm. Czernice Borowe). Nastolatek, uczeń liceum został napadnięty w drodze do szkoły. Pobił go szkolny kolega, któremu pomagały jeszcze dwie osoby.

16-latek trafił na oddział ratunkowy, później na policję.

Dramat nastolatka rozegrał się z samego rana, gdy stał na przystanku w Jastrzębcu i czekał na autobus do szkoły. W pewnym momencie podjechał samochód. Wyskoczyły z niego trzy osoby. Dwie z nich kojarzył, byli to: kolega ze szkoły i jego starszy brat. Podejrzewa, że trzecią osobą był ojciec chłopaków.

- Pobili mnie, w biały dzień, na przystanku, bez żadnych oporów. Powodem było to, że obstałem za koleżanką, którą ten kolega ze szkoły obrażał - mówi Mateusz.

Chłopak zadzwonił do domu. Przyjechał po niego starszy brat. Obrażenia Mateusza były na tyle poważne, że wraz z ojcem udał się na szpitalny oddział ratunkowy w Przasnyszu. Tam przyjmujący go lekarz stwierdził urazy głowy i twarzy, obrzęk i zasinienie żuchwy, a także liczne zasinienia głowy. Mateusz skarżył się na ból głowy i pogorszenie wzroku, więc wykonano tomografię głowy i zalecono wizytę u okulisty.

Cały artykuł w TC z 31 października br.

autor: EJ

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz