Tygodnik Ciechanowski

Środa, 22 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !
fot. I.Koba
fot. I.Koba

ZSZ im. J. Ruszkowskiego: Absolwenci 70-letniej szkoły

03.11.2017 12:31:44

Nie tylko pułtuszczanie, ale i mieszkańcy Ciechanowa, Nasielska, Płońska, Żuromina, Warszawy, Wyszkowa, Sokołowa Podlaskiego i innych miejscowości pojawili się w murach Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku, by wspólnie z dyrekcją, nauczycielami, pracownikami niepedagogicznymi i uczniami uczcić 70-lecie szkoły.

- Historię naszej szkoły budują wydarzenia niepowszednie, sprawiające, że zajmuje ona szczególne miejsce zarówno w środowisku, jak i w sercach jej absolwentów. Do takich wydarzeń należy jubileusz 70-lecia, będący okazją do refleksji i przemyśleń na temat historii szkoły i jej wizerunku – powiedział dyrektor Jarosław Druchniak. Przypomniał najważniejsze wydarzenia, w tym ogólnopolskie sukcesy szkoły, oraz ludzi, którzy pracowali z pasją i zaangażowaniem. Poprosił o uczczenie minutą ciszy pamięci zmarłych dyrektorów, nauczycieli, pracowników i absolwentów. Przedstawiciele szkoły złożyli kwiaty na grobach patrona Jana Ruszkowskiego i wieloletniego dyrektora Władysława Piotrowskiego.

Cały artykuł w TC z 31 października br.

autor: IK

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

 • Darek, 2017-11-03 22:52:27
  Zdjęcia z 70-lecia
  Witam Gdzie można znaleźć zdjęcia z uroczystości 70-lecia ? W artykule (wersji papierowej) jest informacja, że więcej zdjęć na stronie internetowej TC. Jednak nie wiem gdzie :)

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

  Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

 • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

  Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

 • LKS Matsogi wciąż zachwyca

  Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...