Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 24 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

Tysiąc złotych grzywny dla policjanta

02.11.2017 16:21:43

Policjant z ciechanowskiej drogówki, który 13 maja br. wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie ulic 11 Listopada i 11 Pułku Ułanów Legionowych, doprowadzając do zderzenia trzech samochodów, decyzją sądu został ukarany grzywną w wysokości 1 tys. zł.

Radiowóz uderzył w mazdę, ta w nissana, który z kolei najechał na tył volkswagena. Ciechanowska policja mogła ukarać policjanta mandatem, ale zdecydowała się oddać sprawę do sądu, aby ten wydał bezstronny wyrok. W zdarzeniu poszkodowana została policjantka, pasażerka radiowozu oraz 10-letnie dziecko, które z krwiakiem głowy przewieziono do szpitala. Funkcjonariuszce nic się nie stało, doznała jedynie stłuczeń. Dziecko także szybko opuściło lecznicę.


Cały artykuł w TC z 7 listopada br.

autor: KaK

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

 • życzliwy, 2017-11-08 10:47:52
  1000zł
  no to go ukarali.....

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

  Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

 • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

  Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

 • LKS Matsogi wciąż zachwyca

  Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...