Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

Ciechanów. Remont ulicy Sońskiej: Zakończenie w połowie listopada

03.11.2017 18:23:51

Najprawdopodobniej dopiero w połowie listopada zakończą się prace przy modernizacji ulicy Sońskiej w Ciechanowie. Odcinek w pobliżu kąpieliska Krubin jest już gotowy. Trzeba jeszcze ułożyć chodniki i zrobić jezdnię na odcinku przylegającym do ronda Solidarności.

Według pierwotnych planów cała inwestycja miała zostać zakończona do końca września.

- Jeszcze trochę musimy poczekać na zakończenie prac. Roboty brukarskie są już w końcowym etapie. W poniedziałek, 30 października, planowaliśmy położenie nawierzchni bitumicznej na jezdni, ale było zbyt mokro i wiał zbyt duży wiatr. Według prognoz w najbliższych dniach warunki pogodowe będą niezłe i prowadzone roboty powinny zostać zakończone. Pod koniec października firma wykonująca modernizację wyraźnie podkręciła tempo. Myślę, że roboty zostaną zakończone w połowie listopada - mówi Józef Borkowski, kierownik Powiatowego Zarządu Dróg w Ciechanowie, który w imieniu inwestora, czyli ciechanowskiego samorządu powiatowego, nadzoruje remont.

Cały artykuł w TC z 7 listopada br.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...