Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

Akcja „Znicz”: 3-latka i inni ranni oraz nietrzeźwi kierowcy

06.11.2017 10:00:40

Na mazowieckich drogach, w czasie prowadzonej przez policję od 27 października do 2 listopada akcji „Znicz”, doszło do 35 wypadków, w których zginęły 3 osoby, a 47 zostało rannych. Żaden z nich nie zdarzył się w powiatach: ciechanowskim, makowskim, mławskim, płońskim, przasnyskim, pułtuskim czy żuromińskim.

Na naszym terenie dochodziło do kolizji, najwięcej odnotowano ich w powiecie płońskim. Nie zabrakło też, jak i w innych regionach, kierowców, którzy wsiedli do swoich aut po wypiciu alkoholu; na Mazowszu zatrzymano ich 91. Wśród rekordzistów jest 47-latek zatrzymany w powiecie makowskim – miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

W czasie wydłużonego świątecznego weekendu na drogach powiatu ciechanowskiego doszło do 16 kolizji, w których nikt nie odniósł obrażeń ciała. Policjanci, mimo licznych apeli, zatrzymali też 6 nietrzeźwych kierowców, 1 kierowcę po użyciu alkoholu oraz 5 nietrzeźwych rowerzystów.

Więcej w TC z 7 listopada br.

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...