Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 25 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

Kiedy straszył bombą pasażerów pociągu w Nowym Dworze Maz. był niepoczytalny

07.11.2017 12:21:48

40-letni Tomasz B. ze Skarżyska-Kamiennej, który straszył pasażerów pociągu Intercity z Krakowa do Kołobrzegu, że wysadzi ich w powietrze, był wtedy niepoczytalny. Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Maz. na wniosek prokuratury umorzył postępowanie karne wobec mężczyzny, tym samym śledztwo w tej sprawie zostanie najprawdopodobniej umorzone.

Mężczyzna przebywa teraz w łódzkim zakładzie psychiatrycznym. Biegli psychiatrzy w toku obserwacji aresztowanego stwierdzili, że nie odpowiadał on za swoje decyzje i działania. Mężczyzna ponownie zostanie poddany badaniom psychiatryczno-sądowym. Specjaliści jeszcze raz wydadzą opinię o stanie jego zdrowia. Ostateczną decyzję podejmie sąd, którego posiedzenie zaplanowano na 27 listopada.


Cały artykuł w aktualnym wydaniu TC z 7 listopada br.

autor: KaK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...