Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 24 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !
fot. KK
fot. KK

Szkoła Podstawowa w Gołyminie: Bądź widoczny, bądź bezpieczny

07.11.2017 18:32:14

W Szkole Podstawowej w Gołyminie odbyła się – pod patronatem marszałka województwa mazowieckiego - impreza pod hasłem „Bądź widoczny, bądź bezpieczny”. Została ona połączona z pasowaniem 29 pierwszaków na uczniów.

Dyplomy wręczyły dzieciom dyrektor szkoły Beata Śmiecińska i wicedyrektor Izabela Kowalska. Prezenty, w postaci słodkości, przyniósł także wójt gminy Andrzej Chrzanowski.
Przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie (Anna Smolińska i Jarosław Wielechowski) każdego z pierwszoklasistów obdarowali pakietem odblasków.

O znaczeniu odblasków mówili dzieciom także inni zaproszeni goście, m.in. starosta ciechanowski Sławomir Morawski, wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Mazowieckiego Wiesława Krawczyk i komendant powiatowy policji Grzegorz Grabowski (absolwent gołymińskiej szkoły).

Cały artykuł w aktualnym wydaniu TC z 7 listopada br.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...