Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 23 listopada 2017

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski. W e-prenumeracie taniej !

Ciechanów: Uratował z pożaru mieszkańców

13.11.2017 14:36:51

Pożar wybuchł w sobotę wieczorem (11 listopada br.) w jednym z bloków przy ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie. W płonącym mieszkaniu znajdował się jego właściciel.

Przed przyjazdem strażaków jeden z sąsiadów próbował otworzyć drzwi do palącego się lokalu, ale niestety mu się nie udało. Mężczyzna, jak się później okazało żołnierz z 2. Mazowieckiego Pułku Saperów w Kazuniu, wyważył drzwi i wyprowadził z mieszkania mężczyznę, który był pod wpływem alkoholu. Gdyby nie jego szybka reakcja sąsiada, najprawdopodobniej by zaczadział.

Żołnierz pukał także do drzwi pozostałych mieszkań. Ewakuowano wszystkich mieszkańców klatki, w której się paliło, oraz sąsiedniej – w sumie 34 osoby.

Więcej w numerze TC z 14 listopada br.

autor: KaK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Być i czuć się potrzebnym - przegląd klubów seniora Bieżuń 2017

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • Przystanek Profilaktyka 2017 - Żuromin

    Fot. Agnieszka Orkwiszewska Zobacz galerie...

  • LKS Matsogi wciąż zachwyca

    Ponad 500 zawodników z Polski i zagranicy wystartowało w Mazovia Masters Ciechanów, imprezie taekwondo federacji ITF, która od 10 lat odbywa się w naszym mieście. Zobacz galerie...