Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 17 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!
fot. I.Koba
fot. I.Koba

Ruszyła WySpa Kobiet

07.12.2017 10:19:22

Nie tylko w Płocku, ale i w Ciechanowie będą odbywać się spotkania organizowane przez kobiety dla kobiet, na których każda z pań znajdzie coś dla siebie, dla duszy i ciała, z cyklu WySpa Kobiet.

Na pierwsze z nich w listopadowy wieczór zaprosiły do Sali Solidarności ciechanowianki Danuta Niszczota i Alicja Knyżewska. Na ich zaproszenie odpowiedziało kilkadziesiąt pań.
- W Płocku od maja ubiegłego roku raz w miesiącu odbywają się spotkania z cyklu WySpa Kobiet. Pomyślałam, dlaczego takie spotkania nie mogą odbywać się w Ciechanowie – powiedziała Danuta Niszczota. Wspólnie z Alicją Knyżewską rozwiesiła plakaty, wynajęła salę i zaprosiła mieszkanki Ciechanowa i okolic. – Będzie coś dla ciała i coś dla ducha. Będzie wiele tematów, które nas dotyczą, które będą nas budowały, potęgowały naszą akceptację i chęć do działania. Zapraszamy kobiety w wieku od 18. roku życia w górę.

W pierwszej części spotkania fizjoterapeutka Joanna Pomaska mówiła o zachowaniu sprawności fizycznej niezależnie od wieku.

Cały artykuł w aktualnym wydaniu TC z 5 grudnia br.

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz