Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 19 października 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Ciechanowscy policjanci zatrzymali 4 osoby przyłapane na kradzieży ubrań

15.12.2017 10:48:26

Trzy kobiety i jeden mężczyzna, mieszkańcy powiatu mławskiego zostali zatrzymani przez ciechanowską policję, we wtorek 12 grudnia br. w jednym z ciechanowskich centrów handlowych. 55-letnia matka, jej syn 20-latek, 16-letnia dziewczyna dwudziestolatka, oraz 38-latka, która jako pierwsza wpadła na kradzieży usłyszeli już zarzuty.

- Informację o zatrzymanej sprawczyni kradzieży, dyżurny ciechanowskiej policji otrzymał od pracownicy sklepu – informuje kom. Jolanta Bym z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. - Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia ustalili, że kobieta została przyłapana na kradzieży ubrań, które chowała w swojej torbie. 38-latka jednak nie działała sama. Natychmiastowe i sprawne działanie policjantów pozwoliło zatrzymać kolejne trzy osoby. Na parkingu sklepu przy pojeździe, którym przyjechali na świąteczne „zakupy” zatrzymali 20-latka wraz z 16-latką, natomiast na dworcu PKP zatrzymana została 55-latka, która już czekała na odjazd ze skradzionym wcześniej towarem.

Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymane osoby działały wspólnie i w porozumieniu, tego dnia kradły towar również z innych sklepów w centrum miasta. Ubrania, które policjanci przy nich znaleźli  miały wartość około 1,5 tys złotych.

- Zatrzymane osoby nie były wcześniej notowane – twierdzi komisarz Bym. - Usłyszały już zarzuty kradzieży, za co grozi im kara od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia. 

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz