Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 11 grudnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Zaginął 24-letni mieszkaniec Gołotczyzny

05.01.2018 08:30:00

24-letni Łukasz Brzozowski z Gołotczyzny (gm. Sońsk) wyszedł z domu 9 grudnia 2017 roku i do dziś nie skontaktował się z rodziną, która go poszukuje. W pobliżu ujścia rzeki Sony do zalewu w Nowym Mieście znaleziono dziś, 5 stycznia, telefon należący do Łukasza. Na miejscu pracuje ekipa płetwonurków, straż pożarna, sonar...

- 9 grudnia 2017 roku rano (sobota) syn jadł nerwowo zimne śniadanie na stojąco, chociaż zazwyczaj jadał ciepły posiłek. Nie wypił przygotowanej herbaty. Po śniadaniu, wyszedł. Sądziłam, że idzie do sklepu i że zaraz wróci. Po jakimś czasie, gdy nie wrócił, weszłam do pokoju syna i na stole znalazłam jego wszystkie dokumenty, pieniądze i portfel. Zaniepokojona zadzwoniłam do niego, niestety nie odbierał. Od godziny 15 dzwoniłam miej więcej co godzinę, niestety. Także nikt inny z rodziny nie mógł się z Łukaszem skontaktować. Tego dnia nie wrócił na noc do domu, co nigdy mu się nie zdarzało. Następnego dnia, już o godzinie 10 rano (niedziela) próbowaliśmy zgłosić zaginięcie w KP Policji w Ciechanowie. Tam usłyszeliśmy, że jest za wcześnie na zgłoszenie. Do tej pory syn się nie odnalazł. Pomóżcie! - prosi zrozpaczona matka Łukasza, która napisała o jego zaginięciu do autorów programu telewizyjnego "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie".

Od kilku godzin w piątek, 5 stycznia, trwają przeszukania miejsca, gdzie znaleziono telefon nalezacy do zaginionego. Akcja trwa już kilka godzin i jak informuje nas rzeczniczka ciechasnowskiej policji, będzie prowadzona do odwołania. 

Szerzej na ten temat w TC z 9 stycznia.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz