Tygodnik Ciechanowski

Środa, 21 lutego 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Zatrzymano faktycznego sprawcę śmiertelnego wypadku

31.01.2018 10:00:00

Mężczyzna jest podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego. 25-latek kierował pod wpływem alkoholu.
Mężczyźnie grozi od 2 do 8 lat pozbawienia wolności, bez możliwości wydania wyroku w zawieszeniu. Do zdarzenia doszło 28 stycznia br. około godz. 21:00 w miejscowości Młock gm. Ojrzeń. Samochodem, który na prostym odcinku drogi uderzył w drzewo podróżowały trzy osoby. 20-latek zginął na miejscu. - Według wstępnych ustaleń samochodem miał kierować 23-letni mężczyzna, który był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia był również 25-latek podający się za pasażera, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Policjanci, którzy pracowali nad sprawą, w wyniku prowadzonych czynności ustalili, że kierowcą tego tragicznego wypadku był nietrzeźwy 25-latek. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie - wyjaśnia sprawę rzecznika ciechanowskiej policji Jolanta Bym.
Na wniosek policji oraz prokuratury wobec mężczyzny sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3 trzech miesięcy tymczasowego aresztu.  

autor: Koz.

Komentarze Internautów (2)dodaj komentarz

  • Czytelnik, 2018-01-31 13:10:52
    Wypadek
    Jakiś pijany debil wsiada za kierownice i ginie jego kolega... czyjś syn i brat... młody chłopak! A takie marginesy społeczne się szerzą i udają cwaniaków a, w głowie mają siano!!!
  • Jaaa, 2018-01-31 14:55:28
    Trzeba myslec!!!
    Dlaczego trzeźwy na to pozwolił, przez głupotę jednego życia mniej. Trzeba sie zastanowić zanim wsiada się za kierownice. 25 lat, a zachował się jak gówniarz po prostu chciał pokazać jaki to fafarafa z niego. Kara dla takich jak najwyższa.