Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 25 marca 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Jarmarki w sobotę i w niedzielę

11.05.2018 10:25:00

Już jutro, 12 maja, na ul. Warszawskiej będzie bardzo kolorowo. W godz. od 9.00 do 15.00 na mieszkańców Ciechanowa czekają wystawcy corocznego Jarmarku Kwiatowego. Z kolei w niedzielę, 13 maja, podobna impreza w Gołotczyźnie - Kwiaty Ogrodów na terenie dworkowo-parkowym muzeum.

Oprócz stałych wystawców na ul. Warszawskiej - z kwiatami, ziołami, krzewami, na ul. Warszawskiej pojawią się 12 maja wystawcy z wikliną, wyrobami z drewna przeznaczonymi do ogrodów i na tarasy), miodem, serem, rękodziełem, kosmetykami, żywnością ekologiczną. Około 9.30 energii i wigoru dodadzą uczestnikom jarmarku panie z grupy ZUMBA.

Kwiaty Ogrodów w Gołotczyźnie, 13 maja, to impreza cykliczna w plenerze, która co roku odbywa się w oddziale Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie na terenie parku. Towarzyszą jej koncerty zespołów folklorystycznych oraz kiermasze wyrobów rzemiosła i twórczości ludowej. Osoby chcące upiększyć swoje balkony, tarasy czy ogrody mają tego dnia okazję nie tylko podziwiać, ale i zakupić prezentowane produkty, ponieważ wystawa połączona jest ze sprzedażą: kwiatów i krzewów ozdobnych, rzeźb i obrazów o tematyce florystycznej, plastyki obrzędowej, wyrobów pszczelarskich i wyrobów z surowców naturalnych przeznaczonych do ogrodu.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz