Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 23 marca 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Znów pobiegną charytatywnie przez 48 godzin

17.05.2018 13:00:00

Już jutro, w piątek 18 maja o godz. 18.00, rozpocznie się charytatywna sztafeta w Ciechanowie. Zakończy się ona w niedzielę, 20 maja, po godz. 18.00. Bieg organizowany jest na rzecz niepełnosprawnej Wiktorii Orysiak.

Sztafeta jest inicjatywą stowarzyszenia Mazovia ProActiv. Start, meta, biuro sztafety i strefa zmian znajdować się będą na terenie parkingu sklepu Carrefour przy ul. Armii Krajowej 24 w Ciechanowie.

Uczestnikiem może być każdy pełnoletni biegacz. Formularz, za pośrednictwem którego można się zapisywać, dostępny jest na stronie internetowej www.mazoviaproactiv.pl. Znajduje się tam również regulamin oraz szczegółowe informacje.

Podczas rejestracji należy wybrać godzinę, o której zamierza się rozpocząć swój bieg. Gdy chce się biec kilkukrotnie, wówczas kilkukrotnie trzeba uzupełnić formularz rejestracyjny. Sztafeta będzie odbywała się zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Uczestnicy biorąc udział w sztafecie zobowiązują się do ich przestrzegania.

Jak informuje Urząd Miasta, Wiktoria ma 7 lat, wymaga stałej opieki i długotrwałej rehabilitacji, jest dzieckiem leżącym. Przebyty dystans przełoży się na finansowe wsparcie dla niej. Uczestnicy mogą zapisywać się przez internet, na przynajmniej jedno 12-kilometrowe okrążenie pętlą miejską.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz