Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 21 maja 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Ciechanowskie święto biegania już w niedzielę

14.06.2018 08:00:00

W niedzielę, 17 czerwca, odbędzie się trzecia edycja Ciechanowskiego Święta Biegania. Zawodnicy będą rywalizowali na dystansie półmaratonu i 10 km. Zaplanowany jest także bieg dla dzieci.
Biuro zawodów na miejskim stadionie zostanie otwarte o godz. 7.30. Do godz. 9.00 potrwa weryfikacja zawodników biegu na 10 km i półmaratonu oraz wydawanie pakietów startowych. Od godz. 8.00 do godz. 8.30 wydawane będą pakiety na bieg dla dzieci. Będzie to Bieg Superbohaterów dla dzieci z klas I-III oraz IV-VII, podczas którego uczniowie będą mogli liczyć na ciekawe atrakcje. Młodsza grupa wiekowa wystartuje o godz. 8.45 na dystansie 400 m, natomiast nieco starsza pobiegnie o godz. 9.00, mierząc się na dystansie 800 m. Półmaraton i bieg na 10 km ruszą o godz. 10.00. Rozgrzewka zaplanowana jest 20 minut przed startem. Wręczenie nagród i zakończenie Ciechanowskiego Święta Biegania przewidziane jest na godz. 13.30. Odbędzie się wówczas losowanie nagród rzeczowych i voucherów wśród wszystkich uczestników biegu na 10 km i półmaratonu.

- Każdy uczestnik w pakiecie startowym otrzyma m. in. koszulkę, numer startowy, a na mecie medal. Pakiety będzie można odebrać w dnu wydarzenia w biurze zawodów oraz w piątek, 15 czerwca w godz. 14.00-18.00 w stoisku stowarzyszenia Mazovia ProActiv na placu Jana Pawła II (podczas Festiwalu Wolontariatu) oraz w sobotę, 16 czerwca na stadionie miejskim (w budynku biurowym) w godz. 10.00-14.00 - informuje rzeczniczka ratusza Renata Jeziółkowska. 
Trasa biegu na 10 km: start na stadionie miejskim, wybieg na ul. 3 Maja, ul. Sienkiewicza, ul. Spółdzielczą, ul. Starowiejską, ul. Śmiecińską, ul. Siewną, skręt w ulicę Leśną, gdzie nastąpi nawrót do pętli miejskiej, pętlą do ulicy Mleczarskiej na wysokości Firmy LUPUS nawrót, ulicą Mleczarską do ulicy Fabrycznej, ulicą Augustiańską, ulicą Orylską, wbieg na stadion miejski od ulicy 3 Maja.
Trasa półmaratonu: start na stadionie miejskim, wybieg na ul. 3 Maja, ul. Sienkiewicza, ul. Spółdzielczą, ul. Starowiejską, ul. Śmiecińską, skręt w ul. Siewną, na skrzyżowaniu z ul. Leśną, do ulicy Partyzantów w Gąskach, ulicą Partyzantów, Długą, ul. Kwiatową, do wsi Gorysze, na skrzyżowaniu skręt do wsi Rutki-Marszewice, skręt w lewo w kierunku miasta Ciechanów, ul. Leśną, ul. Mieczysława Dziemieszkiewicza „Roja”, pętlą miejską na wysokości firmy LUPUS nawrót w ul. Mleczarską, ul. Fabryczną, ul. Augustiańską, ul. Orylską wbieg na stadion miejski od ulicy 3 Maja.

Regulamin, harmonogram Ciechanowskiego Święta Biegania i wszelkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej mazoviaproactiv.pl oraz na facebookowym profilu stowarzyszenia. 

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz