Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 20 sierpnia 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com
fot. KPP Płońsk
fot. KPP Płońsk

Sprzedawała podróbki markowych perfum

15.06.2018 13:30:00

Płońscy policjanci zabezpieczyli „markowe” perfumy o wartości blisko 7 tys. zł, którymi w internecie handlowała 55-letnia płońszczanka.
Płońscy kryminalni od pewnego czasu mieli podejrzenia, że jedna z płońszczanek prowadzi przez internet nielegalną sprzedaż perfum. Kilka dni temu zapukali do drzwi podejrzewanej o ten proceder 55-latki. - W czasie przeszukania mieszkania kobiety, potwierdziły się przypuszczenia funkcjonariuszy. Znaleźli oni 20 kartoników z perfumami posiadającymi znaki towarowe różnych znanych, światowych marek. 55-latka podrabiane perfumy sprzedawała jako oryginały. Oferty sprzedaży wystawiała na portalach internetowych, umożliwiających sprzedaż wysyłkową - tłumaczy rzeczniczka płońskiej policji Kinga Dręzek-Zmysłowska. Wartość zabezpieczonych przez kryminalnych artykułów kosmetycznych została oszacowana na kwotę blisko 7 tys. zł. 

Kobieta nie uniknie odpowiedzialności za naruszenie Ustawy o Prawie Własności Przemysłowej. Grozi jej wysoka kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub do 2 lat pozbawienia wolności. 

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz