Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 17 czerwca 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Pijani kierują po drogach

09.08.2018 13:45:00

W ostatnich dwóch dniach (7 i 8 sierpnia ) policjanci wyeliminowali z ruchu kilku nietrzeźwych kierujących, w tym jednego rowerzystę. Jeden z zatrzymanych pędził samochodem w terenie zabudowanym ponad 100 km/h.

We wtorek (7 sierpnia) ok. godz. 15:50 w Grudusku na ul. Żeromskiego patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierowcę seicento. 33-latek wsiadł za kierownicę mając 2,5 promila.  Mężczyzna kilka lat wcześniej stracił już prawo jazdy za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

W środę (8 sierpnia) ok. godz. 18:40 w miejscowości Opinogóra Górna policjanci zatrzymali do kontroli 57-latka prowadzącego skodę felicję. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 
Tego samego dnia ok. 20:00 w miejscowości Rydzewo także zatrzymano kierującego osobowym samochodem, u którego alkomat wskazał ponad 2 promile.  
W Gogolach drogówka zatrzymała 35-letniego kierowcę volkswagena, który pędził w obszarze zabudowanym 103 km/h, kierujący przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy oraz nałożyli  mandat karny.

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz