Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 25 sierpnia 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Narkotyki w aucie ciechanowianki

28.09.2018 09:00:00

38-letnia mieszkanka Ciechanowa, zatrzymana przez policjantów 21 września, miała przy sobie w samochodzie susz konopi indyjskich. Odpowie za posiadanie środków odurzających.

Ciechanowscy policjanci, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, ustalili, że 38-letnia ciechanowianka może posiadać substancje zabronione. Podejrzenia policjantów potwierdziły się, gdy kobieta została zatrzymana do kontroli drogowej w centrum Ciechanowa. Zachowywała się nerwowo, a w aucie był wyczuwalny zapach marihuany. Policjanci znaleźli torebkę foliową z suszem, który po badaniu narkotesterem dał wskazanie obecności substancji zabronionej THC.

Mieszkanka Ciechanowa usłyszała zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

IK

Więcej informacji kryminalnych w papierowym wydaniu "TC". 

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz