Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 25 sierpnia 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Teresa Lipowska w Opinogórze

26.10.2018 11:00:00

Gminna Biblioteka Publiczna w Opinogórze zaprasza na spotkanie z aktorką Teresą Lipowską i terapeutką Moniką Mularską – Kucharek. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 5 listopada, o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy. Wstęp wolny.
Teresa Lipowska (rocznik 1937) wydział aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej i Telewizyjnej ukończyła w 1965 r. Występowała w warszawskich teatrach (Nowym i Syrena) i kabarecie „Dudek”. Zagrała w kilkudziesięciu filmach. M.in. w telewizyjnym serialu „M jak Miłość”, gdzie wciela się w rolę Barbary Mostowiak. Doktor socjologii Moniką Mularską – Kucharek jest terapeutką i pisarką. M.in. współredaktorką książki „Jesień życia? Wiosna możliwości. Przewodnik po późnej dorosłości!”, a także „Srebrnego Tabu”, czyli książek, dedykowanych osobom starszym.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz