Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 25 sierpnia 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Skradziona przyczepka z banerem: policja szuka sprawców

02.11.2018 12:40:00

Ciechanowska policja prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży przyczepki samochodowej, na której znajdował się baner kandydatki na wójta gminy Ciechanów Anny Żebrowskiej. Zuchwałą kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Policja publikuje nagranie. Osoby, które posiadają informacje dotyczące kradzieży proszone są o kontakt.

Do zdarzenia doszło w nocy w 24/25 października br. w Gumowie. Przyczepka stała na polu graniczącym z drogą krajową nr 60 oraz drogą gminną prowadząca do miejscowości Rutki-Głowice. Punktem charakterystycznym miejsca zdarzenia jest również sąsiadująca Szkoła Podstawowa. Kradzież zarejestrowały kamery monitoringu.

Według ustaleń funkcjonariuszy nieznani sprawy tuż po północy przymocowali przyczepkę do samochodu i odjechali w kierunku m. Rutki-Głowice. Być może ktoś widział to zajście lub mijał samochód właśnie ze skradzioną przyczepką. Dla lepszego zobrazowania sytuacji policja publikuje nagranie, na którym widać całe zajście: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wci/aktualnosci/24609,Kradziez-przyczepki-samochodowej-publikujemy-nagranie.html

Wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Policją. Wystarczy zadzwonić na numer alarmowy 112.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz