Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 22 września 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Oskarżony nie przyznaje się do winy

01.12.2018 09:18:29

Ponad rok temu w Płońsku na ulicy Warszawskiej doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku. 27-letni płońszczanin jadący autem marki Rover stracił panowanie nad samochodem, zjechał z jezdni na teren dworca autobusowego i śmiertelnie potrącił 20-letniego obywatela Ukrainy.

Prokuratura Rejonowa w Płońsku w tym roku skierowała do sądu akt oskarżenia, zarzucając kierowcy spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, a także nieudzielenie pomocy poszkodowanemu.

- Oskarżony uważa, że winny w tej sytuacji jest kierowca, który wyjeżdżał z ulicy Warszawskiej. Ocena powołanego biegłego z zakresu ruchu drogowego, jest jednak jasna i obwinia o spowodowanie wypadku oskarżonego. W dodatku obciąża go ucieczka. Jeśli ktoś zbiegnie, z miejsca zdarzenia prokuratura uznaje to za próbę matactwa. Nie mogliśmy przecież sprawdzić czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu lub innych środków – przypomina Ewa Ambroziak, prokurator rejonowy w Płońsku.

Więcej w kolejnym wydaniu TC

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz