Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 20 sierpnia 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Rekord Polski - 6,3 prom. alkoholu w organizmie kierowcy

02.01.2019 17:00:00

Niewykluczone, że 1 stycznia br. w Mławie został ustanowiony swoisty rekord Polski. Tego dnia o godz. 21.05 został tu zatrzymany przez patrol policyjny Krzysztof K., mieszkaniec gminy Szreńsk, który, kierując oplem zafirą, miał w organizmie 6,3 prom. alkoholu.

Nieoficjalnie wiadomo, że mimo tego „zupełnie nieźle stał na nogach”.


W każdym razie  przebił on kierowcę autobusu, który kilka lat temu, przewożąc uczniów,  miał w wydychanym powietrzu ok. 4 prom. alkoholu.  Policja  ujęła go na krajowej „siódemce” w Uniszkach Zawadzkich w wyniku w  zgłoszenia, jakie otrzymała od opiekunów młodzieży.
W ostatnich dniach w ręce mławskiej policji wpadło jeszcze dwu pijanych szoferów. Jednym z nich jest Sylwester S. (2,39 prom.), mieszkaniec gminy Dzierzgowo, który w Nowy Rok  o godz. 1.40, kierując udi, doprowadził do zderzenia z zaparkowanym przed posesją w Szumsku oplem.  Dzień wcześniej policja zatrzymała w Szreńsku Wojciecha P. (1,06 prom.),  mieszkańca gminy Kuczbork – Osada, kierowcę fiata uno.
(kj)   

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz