Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 20 sierpnia 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Policja zadba o bezpieczeństwo przed feriami

07.01.2019 19:40:00

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci podejmują działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieci wypoczywających w czasie przerwy od szkoły.

Policjanci rozpoczynają działania pn. "Dojedź(MY) bezpiecznie do celu”, gdzie dużą uwagę będą zwracać na kontrolę autokarów i kierowców wiozących dzieci na zimowy wypoczynek. Adresatami są przede wszystkim kierowcy oraz pasażerowie, którzy będą uczestnikami wyjazdów zbiorowych i rodzinnych na wypoczynek zimowy. Działania będą przeprowadzone dwutorowo. Funkcjonariusze spotkają się z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego aby przekazać najważniejsze zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Do tego poprzez media społecznościowe: internet, radio i telewizję wystąpią z apelem o ostrożność oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, a na drogach powiatu ciechanowskiego funkcjonariusze przeprowadzą szczegółowe kontrole.

Policjanci będą w tym czasie zwracać szczególną uwagę na przestrzeganie przepisów takich jak: stosowanie się do ograniczeń prędkości, prawidłowego wyprzedzania czy korzystania z pasów bezpieczeństwa. Ponad to funkcjonariusze będą kontrolować trzeźwość kierujących oraz stan techniczny pojazdów którymi udajemy się w podróż.

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz