Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 25 czerwca 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Kierowca miał 3,6 promila

17.01.2019 10:15:00

Płońscy policjanci zatrzymali 42-latka, który kierował autem mając w organizmie ponad 3,6 promila alkoholu. Dodatkowo mężczyzna doprowadził do kolizji z innym pojazdem, a później odjechał.

15 stycznia tuż przed godz. 13:00 dyżury płońskiej komendy skierował patrol do miejscowości Roguszyn gm. Czerwińsk, gdzie doszło do kolizji drogowej. Na miejscu funkcjonariusze zastali kierowcę osobowego hyundaia.

Z relacji mężczyzny wynikało, że kiedy jechał drogą relacji Nowe Przybojewo-Radzikowo zauważył jadącego środkiem drogi volkswagena. Chciał wyprzedzić ten pojazd, dlatego użył sygnału dźwiękowego, dając znak kierowcy poprzedzającego go pojazdu, by ten zjechał do prawej strony jezdni. Kierowca vw co prawda uczynił to, ale w czasie gdy hyundai zaczął wyprzedzać jego pojazd, zjechał na lewo, doprowadzając do zderzenia.

Jak informuje plońska policja, po kolizji kierowca vw wjechał na teren pobliskiej posesji. Kilka minut później funkcjonariusze zatrzymali kierowcę vw, którym okazał się być 42-latek z gm. Czerwińsk. Mężczyzna był pijany, chwiał się na nogach i nie był w stanie utrzymać równowagi. Grozi mu wysoka grzywna i kilkuletnia utrata prawa jazdy.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz