Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 20 sierpnia 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com
fot. Zbiory prywatne
fot. Zbiory prywatne

Siła dyrektora

31.01.2019 18:30:00

Przed trzydziestką został dyrektorem szkoły podstawowej, co w środowisku oświatowym nie dzieje się zbyt często. Łukasz Kozłowski przyznaje, że na boisku nigdy nie znosił porażek. Inaczej jest teraz pod presją ciężaru sztangi, bo od kilku lat namiętnie wyciska na ławeczce.

Cechy przywódcze drzemały w nim od zawsze. Przed laty, gdy jako kapitan prowadził młodzieżowy zespół ciechanowskiej Trójki, widać było, że na boisku zawsze chciał zwyciężać. To samo było później, kiedy występował już w roli trenera w Ojrzeniu. Od kilku lat namiętnie wyciska na ławeczce. W bench press, bo tak nazywa się ta dyscyplina, zdobywa już pierwsze konkretne trofea.

W swojej wadze i kategorii wiekowej submasters (33-39 lat) staje często na podium. Z powodzeniem rywalizuje z dużo młodszymi konkurentami. Podczas grudniowego Pucharu Europy w Łodzi był piąty w kategorii open. Na sztandze znalazło się prawie 160 kg.

- W bench pressie podoba mi się to, że sam od początku do końca odpowiadam za swoje wyniki. Tak naprawdę rywalizujemy sami ze sobą, bo rywale to często też koledzy, motywujemy się do lepszych wyników – mówi Łukasz Kozłowski.

Cały reportaż Radosława Maruta w aktualnym wydaniu TC

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz