Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 20 sierpnia 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Plany marszałka na 2019 rok

07.02.2019 11:00:00

Prawie 155 milionów złotych zarezerwowane zostało w tegorocznym budżecie województwa mazowieckiego na inwestycje w subregionie ciechanowskim. Ponad 140 mln zł z tej kwoty przeznaczona zostanie na modernizację dróg. Pozostałe środki wydane zostaną m.in. na wsparcie szpitali i placówek kultury.

- Musimy inwestować w rozwój, ale mądrze. Na rozwój nie możemy myśleć punktowo, ale szerzej, w kategoriach całego subregionu. Dlatego inwestujemy nie tylko w Ciechanów i inne ośrodki subregionalne, ale także w położone wokół nich miasta i gminy. Nasz tegoroczny budżet zapowiada się wyjątkowo ambitnie i prorozwojowo. Na inwestycje przeznaczymy ponad miliard złotych – stwierdził marszałek Adam Stuzik podczas zorganizowanej w Ciechanowie konferencji prasowej na której zaprezentowano tegoroczne plany inwestycyjne samorządu wojewódzkiego.

Marszałkowi towarzyszyli: wicedyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Elżbieta Szymanik i dyrektor ciechanowskiego rejonu drogowego Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Renata Drążewska.

Więcej w „TC” z 5 lutego.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz