Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 24 maja 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Ciechanowianin dyrektorem szpitala w Mlawie

12.03.2019 12:00:00

– Mam za sobą intensywny pierwszy dzień pracy. I wydaje mi się, że ta wytężona praca będzie musiała trwać przez co najmniej kilka tygodni, jeśli nie miesięcy. Otóż muszę zapoznać się z sytuacją szpitala – mówił Waldemar Rybak, od 1 marca br. dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mławie, na sesji Rady Powiatu.

Jego zdaniem w szpitalu jest „wiele rzeczy dobrych, a nawet bardzo dobrych”, ale są też i takie, które „trzeba zmienić, poprawić, ulepszyć”. Zapowiedział, że przedstawi Radzie Powiatu stan lecznicy po zdiagnozowaniu sytuacji. Waldemar Rybak niedawno wygrał konkurs na dyrektora SPZOZ. Ostatnio pracował na stanowisku dyrektora Biura Administracyjno-Gospodarczego centrali Narodowego Funduszu Zdrowia, zajmując się m.in. nadzorem nad inwestycjami i zamówieniami publicznymi. Wcześniej zarządzał szpitalami na stołecznym Solcu i w Konstancinie, a jeszcze wcześniej kierował ciechanowskim oddziałem Mazowieckiej Kasy Chorych. K.J. Więcej w papierowym wydaniu „TGM” z 12 marca. 

kj


***

Waldemar Rybak niedawno wygrał konkurs na dyrektora SPZOZ.
Ostatnio pracował na stanowisku dyrektora Biura Administracyjno- Gospodarczego centrali Narodowego Funduszu Zdrowia, zajmując się m.in. nadzorem nad inwestycja mi i zamówieniami publicznymi. Wcześniej zarządzał szpitalami na stołecznym Solcu i w Konstancinie, a jeszcze wcześniej kierował ciechanowskim oddziałem Mazowieckiej
Kasy Chorych

autor: Krzysztof Jakubowski

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz