Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 17 września 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Waldemar Wołk-Karaczewski w Opinogórze

04.06.2019 10:00:00

Tancerz, reprezentujący typ danseur noble (tancerz szlachetny), choreograf, operator filmowy, nauczyciel, z pochodzenia – ciechanowianin, Waldemar Wołk-Karaczewski opowie o swoim życiu i pracy w najbliższy piątek, 7 czerwca w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. Zawita w rodzinne strony w związku z wydaniem książki o nim.

Bohaterami spotkania, oprócz Waldemara Wołk-Karaczewskiego, będą również autorzy książki: Zofia Humięcka, prowadząca Spotkania w Saloniku Elizy w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze (tancerz był gościem spotkania w 2016 r.) i Paweł Chynowski, kierownik ds. programowo-organizacyjnych Polskiego Baletu Narodowego, teatrolog, krytyk baletowy, librecista i wydawca.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17. Wstęp wolny. Organizatorzy zapraszają wszystkich państwa, a szczególnie krewnych oraz przyjaciół i kolegów z lat szkolnych Waldemara Wołk-Karaczewskiego.

IK

Więcej w "TC".

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz