Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 27 stycznia 2020

Ciechanów: Wieczorem ponownie zamkną rondo Solidarności

12.06.2019 11:30:00

Dziś, 12 czerwca, rondo Solidarności w Ciechanowie (skrzyżowanie ulic Kasprzaka, Płońskiej i Sońskiej) także będzie całkowicie zamknięte. Mławski rejon dróg twierdzi, że odbędzie się to w godzinach od 18.00 do 22.00.

Samochody jadące z Ciechanowa w kierunku na Płońsk i Sońsk muszą skorzystać z objazdu - jechać wiaduktem na ul. Mleczarską, w lewo w ul. Tysiąclecia, dalej po pętli miejskiej aż do ronda przy ul. Skłodowskiej - Curie (na drodze krajowej nr 50). Tu odbijamy w prawo na Płońsk lub w lewo na Sońsk (wiaduktem przy ul. Kasprzaka, drogą wzdłuż torów, przez osiedle Krubin, dojeżdżamy do drogi powiatowej na Sońsk na wysokości kąpieliska). Jadący na Płońsk mogą także, co nawet wygodniejsze,  pojechać ul. Niechodzką, a dalej w lewo drogą powiatową (ul. Nużewską) przez Niechodzin do miejscowości Baby (droga krajowa nr 50).

Kierowcy jadący z Sońska do Ciechanowa będą mogli przejechać obok modernizowanego ronda, po fragmencie nowej drogi, do ul. Płońskiej. Ruch w przeciwną stronę nie będzie możliwy. Po raz trzeci rondo będzie zamknięte w przyszłym tygodniu, gdy położona zostanie ostatnia warstwa asfaltu, ale mławski rejon dróg nie zna jeszcze dokładnie terminu. Kierownik mławskiego rejonu obiecał, że tym razem powiadomi o tym fakcie.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz