Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 17 października 2019

Wyniki matury w powiecie ciechanowskim

05.07.2019 14:15:00

4 lipca Centralna Komisja Egzaminacyjna podała wyniki tegorocznego egzaminu maturalnego. W I Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie szkołę ukończyły 197 osób.

Wszyscy przystąpili do matury. Zdało 188 abiturientów (zdawalność wyniosła 96 proc.). Nie zdało 9 osób. Wszyscy w sierpniu będą mogli przystąpić do egzaminu poprawkowego.

W Zespole Szkół nr 1 im. gen J. Bema w Ciechanowie liceum ogólnokształcące zostało już wygaszone. W technikach tego zespołu szkołę ukończyło 86 uczniów. Do egzaminu przystąpiło 85 abiturientów. Maturę zdało 78 osób. 7 młodych ludzi, którzy nie zdali, ma poprawki.

W liceum ogólnokształcącym wchodzącym w skład Zespołu Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Ciechanowie szkołę ukończyło 127 osób. Wszystkie przystąpiły do matury. Zdało – 107 osób. W technikum tego zespół szkołę ukończyły 94 osoby. Z 67 abiturientów, którzy do egzaminu przystąpili, zdały 34 osoby.

Natomiast w liceum ogólnokształcącym w Zespole Szkół nr 3 im. St. Staszica w Ciechanowie w klasach maturalnych było 31 uczniów. Wszyscy przystąpili do matury, ale tylko 10 z nich zdało.

Więcej informacji o maturach w szkołach powiatu ciechanowskiego w papierowym wydaniu „TC” z 9 lipca.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz