Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 13 grudnia 2019

101 wolnych miejsc w szkołach powiatu ciechanowskiego

01.08.2019 08:00:00

W powiecie ciechanowskim do szkół prowadzonych przez samorząd powiatowy przyjęto ponad 1.500 absolwentów ósmych klas szkół podstawowych i klas trzecich gimnazjów. we wspomnianych placówkach oświatowych na młodzież czeka 101 wolnych miejsc: 36 w liceach ogólnokształcących, 52 w technikach i 13 w szkołach branżowych I stopnia.

Na absolwentów klas ósmych szkół podstawowych wolne miejsca czekają w: Liceum Ogólnokształcącym im. Z. Krasińskiego - 2 w klasie o profilu humanistycznym i 5 matematyczno-fizyczno-informatycznym; Zespole Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – po 1 w klasach chemiczno-biologicznej i humanistyczno-prawnej, 2 w klasie językowej, 20 w klasie o profilu matematyczno-językowym (wszystkie w liceum) oraz 5 w technikum żywienia i usług gastronomicznych; Zespole Szkół nr 3 im. St. Staszica – 3 w technikum mechatronicznym, 3 w technikum mechanicznym i 8 w technikum samochodowym; Zespole Szkół Technicznych – 4 w technikum budowlanym, 3 w technikum geodezyjnym i 13 w klasie wielozawodowej szkoły branżowej I stopnia.

Na absolwentów gimnazjów wolne miejsca czekają w: I Liceum Ogólnokształcącym im. Z. Krasińskiego – 2 w klasie o profilu humanistycznym; Zespole Szkół nr 2 im. A. Mickiewicza – 2 w klasie biologiczno-chemicznej i 1 klasie matematyczno-fizycznej (liceum) oraz 4 w technikum ekonomicznym, 4 w technikum żywienia i usług gastronomicznych i 1 w technikum kształcącym spedytorów; Zespole Szkół nr 3 im. St. Staszica – 1 w technikum mechatronicznym; Zespole Szkół Technicznych - 5 w technikum budowlanym, 2 w technikum geodezyjnym, 11 w technikum organizacji reklamy i 2 w technikum ochrony środowiska.

Więcej w „TC” z 6 sierpnia.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz